Krakių kaimo krepšinio komanda

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Jump to navigation Jump to search
 Gears.gif  Straipsnis šiuo metu tvarkomas.
Reikia ištaisyti gramatines klaidas, suredaguoti tekstą. Jei galite tai padaryti, spauskite čia.
BC Krakiai be vieno savo įžaidėjo. 2009-2010m. sezonas
Krakių krepšinio komanda 2008-2009m. sezonas
Krakių bendruomenės centro krepšinio komanda 2007-2008m.

KRAKIŲ KAIMO KREPŠINIO KOMANDA susikūrusi Krakių k., nuo 2008 m. tapo oficialiai žaidžianti Mažeikių rajoninėje lygoje ir turinti savo aprangą bei vardą.

Istorija

Krakių pagrindinės mokyklos buvusieji mokiniai (apie 1983 m. gimimo) jau senai yra susidomėję krepšiniu ir aktyviai dalyvaudavo seniūnijų taurės turnyruose, kur jų aukščiausias rezultatas buvo 3 vieta. 2008 m. atsiradus pakankamai žaidėjų pradėjo žaisti Mažeikių rajoninėje lygoje. Komanda gavo paramą iš „UAB Langė", kurios logotipas puikuojasi ant žaidėjų marškinėlių. Šiuo metu komandoje žaidžia 11 žaidėjų. Iš pradžių jų buvo 8, iš jų vienas mažeikiškis. Po vieno Krakių krepšinio komandos žaidėjo Žilvino Bučiaus traumos (trukę raiščiai) komandos gretas papildė dar keturi nauji legionieriai.

Pirmą sezoną niekas aukštų rezultatų ir nesitikėjo, pirmosiomis rungtynėmis „Krakiai" pralošinėdavo dvigubu (maždaug apie 40 taškų) skirtumu, tačiau po truputį žaidėjai priprato prie aikštelės, ir savo komandos draugų. Galutinio rungtynių rezultato skirtumas vis mažėjo, o vėliau ne kartą pavyko net ir laimėti.

Antrąjį (2009-2010 m.) sezoną prie komandos prisijungė šios lygos veteranas ir geriausias Krakių kaimo istorijoje kada nors buvusių centrų - Evaldas Vaičius, kuris daugelį metų žaidė „Varduvos" komandoje. Taip pat nesenai į komandą atėjo prieš tai žaidęs „Purvėnai-Ekovalis" komandoje, Krakių pagrindinės mokyklos dabartinis fizinio lavinimo mokytojas Gediminas. Antrasis sezonas nepalyginamai geresnis už pirmąjį, Krakių komanda lengvai įveikė didžiąją dalį priešininkų ir perkopė į antrąjį ratą, užimdama trečiąją vietą, turinti 19 taškų, 8 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Šaltiniai