Svetlana Jurgelienė

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
23:08, 30 lapkričio 2013 versija, sukurta MKE-Robotas (Aptarimas | indėlis) (MKE-Robotas pervadino puslapį Jurgelienė Svetlana į Svetlana Jurgelienė: Vardas->Pavardė)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

JURGELIENĖ SVETLANA, Židikų kultūros centro direktorė (nuo 2007 m.), rašytojos Šatrijos Raganos premijos lautreatė (2010 m.).

Gimė Sibire, vaikystę praleido Krasnojarsko krašte, lankė baleto mokyklą, statė šokius. Grįžus į Lietuvą baigė Luokės vidurinės mokyklos 9 klases ir įstojo į Telšių kultūros mokyklą, kurioje įgijo klubinio darbuotojo, saviveiklinio choreografijos kolektyvo vadovo kvalifkacijąVėliau dar baigė Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete pradinio ugdymo pedagogikos studijų programą. 1996 m. suteikta choreografijos vyr. mokytojos kvalifikacijos kategorija. Nuo 1979 m. dirba kultūrinį darbą Židikuose. Ji buvo ir meno vadovė, ire režisierė, ir kultūrinės veikos organizatorė, o nuo 2007 m. Židikų kultūros centro direktorė. Taip pat dirbo mokytoja Renavo pagrindinėje ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokyklose. Vadovauja mažųjų šokėjų kolektyvui „Padūkėliai", senjorų šokių grupei, yra subūrusi mėgėjų teatrą, įkūrė ir vadovauja rankdarbių mėgėjų būreliui „Auksarankių klubas".

Šaltiniai

  • Gajutė Abelkienė. Židikai šventė trigubą šventę // Būdas žemaičių. - 2010. - Liepos 30. - Nr. 57. - P. 9.