Auksūdžio daugiafunkcinis centras

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Jump to navigation Jump to search

AUKSŪDŽIO DAUGIAFUNKCINIS CENTRAS, pirmasis rajone daugiafunkcinis centras, kuriame veikia lopšelis-darželis, biblioteka ir konferencijų salė, kultūros namai, medicinos punktas. Atidarytas 2013-10-01. Direktorė Ingrida Braziulienė (prieš tai - Oksana Gaidamovičienė).

Daugiafunkcinio centro projekto vertė - apie 900 tūkst. litų. Projekto vadovė Ingrida Braziulienė. Idėja įsteigti Auksūdyje daugiafunkcinį centrą kilo tuometiniam Auksodės bendruomenės pirmininkui, dabartiniam rajono Savivaldybės merui Antanui Teniui. Pirmasis prašymas buvo parašytas 2009 m. spalio mėn., tačiau tik 2013 m. pavasarį prasidėjo darbai. Juos atliko UAB „Telšių meistras". Centre įsteigta keletas etatų: direktoriaus, auklėtojos padėjėjo, virėjo, 1,39 etato auklėtojos, po pusę etato buhalterio, valytojos, kiemsargio ir pagalbinio darbininko.

2016 m. pab. centrą lankė 31 vaikas: šeši priešmokyklinio amžiaus, šešiolika - iki mokyklinio ir devyni - mokyklinio. Su vaikais dirba dvi auklėtojos, dvi mokytojos, neformaliojo ugdymo specialistė. Daugiafunkcinį centrą lanko ne tik vaikai iš Auksūdžio, net septyni iš Laižuvos, vienas vaikas atvežamas iš Purvėnų, kitas - iš Žiogaičių.

Šaltiniai

  • Birutė Rudokienė. Daugiafunkcinis centras - auksūdiškių traukos vieta // Santarvė. - 2016. - Lapkr. 29. - Nr. 135. - P. 2.
  • Birutė Šneideraitienė. Po vienu stogu - kelios įstaigos // Būdas žemaičių. - 2013. - Spal. 4. - Nr. 76. - P. 3, 9.