Aptarimas:Pradžia

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Jump to navigation Jump to search

rekomenduotina enciklopedijoje viesinti informacija, kuri nepatenka del savo nedidelio reiksmingumo Lietuvai i nacionalines enciklopedijas, bet info yra svarbi rajonui ir jo istorijai, gyvenimui, kulturai, ateiciai ir praeiciai.

Didžiosios raidės

Kaži, kodėl (straipsnių lemose) straipsnių pavadinimai rašomi didžiosiomis raidėmis? Webnet etikete rašymas didžiosiomis raidėmis paprastai nėra priimtinas... - WP.

Noriu sužinoti

Noriu suzinoti policininku pavardziu ,dirbusiu Vieksniu mieste tritesimt septintais ir trystdesim astuntais .Nes as Baras Antanas Sviesutis ,esu gimes Vieksniu mieste ,ir givenes tais trisdesimt astuntais metais ,nes kik as zinau mano tetis Baras Vladas tais metais turejo dirbti.policijoje ir daugiau nezinau nieko nes kik ,pamenu po karo givenome maigu kaime pas Virkuti .Otetis pasakojo kad buvo arestuotas ir istremtas i sibira.noreciau suzinoti daugiau api maigu kaimo likusius giventojus ,taipat apie Vieksnius .mane gali rasti kompiuterije. antanasbaras.skipe.SUpagarba laukiu atsakimo jei ir galimybe. A.S.Baras.

Siūlau paskaityti straipsnį Maigai, ten rasite daug informacijos apie to kaimo gyventojus. 1933 metais Viekšniuose, Birutės gatvėje, gyveno raštininkas Vladas Baras, Bronislovo.