Daugiausiai kategorijų turintys straipsniai

Peršokti į: navigaciją, paieška

Žemiau rodoma iki 100 gavinių imtyje nuo 1 iki 100.

Žiūrėti (ankstesnius 100 | tolimesnius 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)

  1. Auksodės biblioteka‏‎ (4 kategorijos)
  2. Pikelių šaulių būrys‏‎ (4 kategorijos)
  3. Plinkšių dvaras‏‎ (4 kategorijos)
  4. Ketūnų šaulių grandis‏‎ (4 kategorijos)
  5. Ketūnai‏‎ (4 kategorijos)
  6. Vaistinė plautė‏‎ (4 kategorijos)
  7. Didžioji kūdrinė varlė‏‎ (3 kategorijos)
  8. Geidžių Šv. Onos bažnyčia‏‎ (3 kategorijos)
  9. Sedos valsčius‏‎ (3 kategorijos)
  10. Merkelio Račkausko gimnazija‏‎ (3 kategorijos)
  11. Palnosų medicinos punktas‏‎ (3 kategorijos)
  12. Beržanskis Jonas, Jono‏‎ (3 kategorijos)
  13. Vadagiai‏‎ (3 kategorijos)
  14. Mažeikių cerkvinė mokykla‏‎ (3 kategorijos)
  15. Griežės karjeras‏‎ (3 kategorijos)
  16. Grūstės šaulių grandis‏‎ (3 kategorijos)
  17. Rusų bendruomenė‏‎ (3 kategorijos)
  18. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija‏‎ (3 kategorijos)
  19. Aurelijus Butnorius‏‎ (3 kategorijos)
  20. Viekšnių pieninė‏‎ (3 kategorijos)
  21. Židikų šaulių būrys‏‎ (3 kategorijos)
  22. Sedos biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  23. Laižuvos šaulių būrys‏‎ (3 kategorijos)
  24. Mažoji kūdrinė varlė‏‎ (3 kategorijos)
  25. Reivyčių biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  26. Kalmanas Magidas‏‎ (3 kategorijos)
  27. Konstantinas Pliateris‏‎ (3 kategorijos)
  28. Kalniškiai‏‎ (3 kategorijos)
  29. Krakių jaunųjų ūkininkų ratelis‏‎ (3 kategorijos)
  30. Beržanskis Liudvikas, Jono‏‎ (3 kategorijos)
  31. Antanas Liutkus‏‎ (3 kategorijos)
  32. Žemalė‏‎ (3 kategorijos)
  33. Augustinas Laučis‏‎ (3 kategorijos)
  34. Ežerinė varlė‏‎ (3 kategorijos)
  35. Ukrinų biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  36. Šerkšnėnų paštas‏‎ (3 kategorijos)
  37. Mažeikiai‏‎ (3 kategorijos)
  38. Mažeikių apskrities komendantūra‏‎ (3 kategorijos)
  39. Krakių kaimo krepšinio komanda‏‎ (3 kategorijos)
  40. Moksleivių namai‏‎ (3 kategorijos)
  41. Pikelių žydų bendruomenė‏‎ (3 kategorijos)
  42. Tirkšlių biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  43. Kegriai‏‎ (3 kategorijos)
  44. Židikų koplyčia‏‎ (3 kategorijos)
  45. Plinkšių biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  46. Viekšnių valsčius‏‎ (3 kategorijos)
  47. Ketūnų koplyčia‏‎ (3 kategorijos)
  48. Algirdas Matulionis‏‎ (3 kategorijos)
  49. Sedos šaulių būrys‏‎ (3 kategorijos)
  50. Švietimas‏‎ (3 kategorijos)
  51. Buknaičiai‏‎ (3 kategorijos)
  52. Kukiai‏‎ (3 kategorijos)
  53. Adomas Mačius‏‎ (3 kategorijos)
  54. Grūstė‏‎ (3 kategorijos)
  55. Julijonas Kasperavičius‏‎ (3 kategorijos)
  56. Mažeikių pradžios mokykla Nr.3‏‎ (3 kategorijos)
  57. Dapšių mitologinis akmuo‏‎ (3 kategorijos)
  58. Snoras‏‎ (3 kategorijos)
  59. Troškučiai‏‎ (3 kategorijos)
  60. Židikų seniūnijos bendruomenė‏‎ (3 kategorijos)
  61. Viekšnių žydų kapinės‏‎ (3 kategorijos)
  62. Juozas Liaugminas‏‎ (3 kategorijos)
  63. Otonas Praniauskas‏‎ (3 kategorijos)
  64. Urvikiai‏‎ (3 kategorijos)
  65. Sedos žydų bendruomenė‏‎ (3 kategorijos)
  66. Domininkas Žukas‏‎ (3 kategorijos)
  67. Žemalės medicinos punktas‏‎ (3 kategorijos)
  68. Dapšių piliakalnis‏‎ (3 kategorijos)
  69. Židikų sinagoga‏‎ (3 kategorijos)
  70. Paprastoji žemuogė‏‎ (3 kategorijos)
  71. Dermontas Julius‏‎ (3 kategorijos)
  72. Laižuva‏‎ (3 kategorijos)
  73. Aloyzas Šliūpavičius‏‎ (3 kategorijos)
  74. Pranas Vitkevičius‏‎ (3 kategorijos)
  75. Leckavos šaulių būrys‏‎ (3 kategorijos)
  76. Krakių pagrindinė mokykla‏‎ (3 kategorijos)
  77. Pievėnų varpinė‏‎ (3 kategorijos)
  78. Antanas Vienažindys‏‎ (3 kategorijos)
  79. Smailiasnukė varlė‏‎ (3 kategorijos)
  80. Tirkšliai‏‎ (3 kategorijos)
  81. Kentaučiai‏‎ (3 kategorijos)
  82. Židikų valsčius‏‎ (3 kategorijos)
  83. Plinkšių pagrindinė mokykla‏‎ (3 kategorijos)
  84. Ukrinų paštas‏‎ (3 kategorijos)
  85. Urvikių biblioteka‏‎ (3 kategorijos)
  86. Vladas Danielius‏‎ (3 kategorijos)
  87. Mažeikių centrinis paštas‏‎ (3 kategorijos)
  88. Kazys Barzdys‏‎ (3 kategorijos)
  89. Zastaučiai‏‎ (3 kategorijos)
  90. Plinkšių parkas‏‎ (3 kategorijos)
  91. Mažeikių šaulių sąjunga‏‎ (3 kategorijos)
  92. Račaliai‏‎ (3 kategorijos)
  93. Ukrinų kapinės‏‎ (3 kategorijos)
  94. Rašytojos Šatrijos Raganos memorialinis muziejus‏‎ (3 kategorijos)
  95. Steponas Gailevičius‏‎ (3 kategorijos)
  96. Sedos vaikų darželis‏‎ (3 kategorijos)
  97. Leckava‏‎ (3 kategorijos)
  98. Juzė Uosienė‏‎ (3 kategorijos)
  99. Vaclovas Juodpusis‏‎ (3 kategorijos)
  100. Mažeikių apskrities valdyba‏‎ (3 kategorijos)

Žiūrėti (ankstesnius 100 | tolimesnius 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)